Love&War

1. března 2015 v 1:54 | Christy

Love&War

Love&WarBlaine je osmnáctiletý kluk z bohaté rodiny. Jeho máma je módní návrhářka, otec producent a majitel nahrávacího studia v New Yorku. A také má bratra, který natáčí svůj první film v Arizoně. Blaine si od všeho úspěšně držel odstup. Nechtěl být součásti toho šílenství nazývaném sláva. Ano jednou by chtěl, ale svou zásluhou. Všechno by šlo dobře, kdyby Blaine jednu bláznivou noc neřídil pod vlivem alkoholu a neměl katastrofální autonehodu. Naštěstí se nikdo z medií nedozvěděl o autonehodě, kterou zapříčinil syn slavného producenta a Blaine neměl žádné trvalé následky. Alespoň ne fyzické.
Jakoby nebyl dostatečný trest to, že přežil vlastní smrt, jeho otec mu dal i jiný trest. Žádná soukromá škola v New Yorku, ale státní a na úplně jiném místě. Blaine dokonce ani nevěděl, že nějaké město jménem Lima existuje. A už vůbec nevěděl, že právě tam se přestěhovala teta Lucy.
Každým dnem Blaina více a více trápí jeho minulost a snaží se zbavit snobské a arogantní masky. On je přeci milý a vtipný kluk. Blaine pozná mnoho věcí, nové lidí, zamotá se do vlastního života a snaží se najít cestu ven. Tentokrát tu správnou.


28
29

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama