Komentáře

1 Andílek | Web | 24. prosince 2013 v 12:46 | Reagovat

celá povídka byla naprosto úžasná, A takhle kapitola byla parádní. Vykouzlila mi úsměv na tváři. Klaine byli kouzelní a ten dáreček od Burta, hezké :-). Sebastian nezná Olafa? :D  :D Ostuda! :D. Frozen je úžasnej film. Umírám smíchy, jak Pucka vyváleli ve sněhu, za to, že mu ukopl hlavu :D  :D. Nádherná povídka, bude mi chybět. Ale už se těším na novou Niff povídku i na WC.

2 ivorynka | 24. prosince 2013 v 17:11 | Reagovat

Tak po přečtení téhle dokonalosti a nepopsatelně nádherného dílka celkově,propláču svátky.
Už je definitivní konec.:'( Bude se mi stýskat.
Forever.
Těším se na WC a Niffáky. :-D

3 Nikísek | Web | 27. prosince 2013 v 9:20 | Reagovat

Ach, poslední kapitolka a ještě tak úžasná, bez jediné hádky, plná lásky a pochopení... ukápla mi nejedna slzička, když jsem to dočítala, už to vědomí, že je to poslední, poslední kapitolka tak úžasné povídky, jako byla tahle. Tak neobvyklá, plná zvratů, neštěstí, ublížení, ale hlavně lásky a nacházení cesty mezi dvěma lidmi, kteří se milují!
Vánoce, ne nadarmo se říká, že jsou to nejkrásnější svátky v roce! A přesně, jak jsi je popsala ty, sem si je představila. Taková krásná kapitolka, která dá "nenápadně" najevo, že všechno je tak, jak má. Sebastian s Thomasem, kteří si k sobě našli cestu stejně, jako Kurt s Blainem! Jak říkám, uronila jsem slzičku, přestože jsem se nejednou málem udusila smíchy jako třeba ve chvíli "bude ho mít uplně zmrzlého" nebo tak nějak :D To mě opravdu dostalo...
Ach, a poté zdobení stromečku a jejich společná baňka! Ááááá tekla jsem a jako by toho nebylo dost, tak Blaineův dárek. ÁÁÁÁÁáááá kdyby ještě půlka rodiny nespala, asi bych začala řvát radostí, takto jsem si jen setřela slzičku a četla jsem dál. Oni spolu vážně budou bydlet no a naprosto dokonalý konec!!! Ale vážně, vážně jsem to své vánoční drabble od tebe neokopčila! To vážně ne! Nejspíš jsme jen obě měly stejnej nápad :D Ale ta představa je prostě sexy!!! Blaine s mašličkou jako vánoční dáreček... v této chvíli bych brala být v kůži Kurta víc, než kdykoliv jindy... :D
Vážně, vážně nádherná kapitolka!

A celkově, je za náma 45. úžasných kapitolek, na které jsem se vždy neskutečně těšila, protože v každé, každičké kapitolce mohlo přít něco nečekaného a nejednou jsi nám to pěkně předvedla! Několikrát jsem si poplakala a ne málo, několikrát jsem smíchy nemohla skoro dýchat a několikrát jsem jen tiše doufala, kdy už si Blaine uvědomí, že se chová jako pako a Kurt si někoho takového nezaslouží! Ale každou kapitolku jsme mohli pozorovat Blaineovu změnu a chápat, proč byl takový! Nevím, co na závěr říct... je mi znovu až do pláče, že to končí, protože BAD Blaine v tvém podání byl vážně dokonalej a mé srdce plesalo pokaždé, když se z pod tvrdé slupky vyklubal ten romantickej Blaineik, kterého tak milujeme!
Jak říkám, na jednu stranu je mi líto, že něco tak úžasného končí, ale na tu druhou je jasný, že všechno musí končit v nejlepším, aby se to nepřehnalo :) Na druhou stranu jsem ráda, že už je dopsaná a že si budu moct v klidu sednout a přečíst si ji pěkně od začátku až do konce bez stresujícího čekání!
Děkuju, že jsem mohla být při každé tvé úžasné kapitolce a pozorovat, jak se povídka vyvíjí. Budu se těšit na tvé další povídky, protože je pro mě ctí být tvou čtenářkou! Jsi skvělá! :*

4 Peťa | 27. prosince 2013 v 18:08 | Reagovat

Tuhle povídku jsem si četla pořád dokonala.. Určitě to bylo MINIMÁLNĚ třikrát! vždycky jsem si tak krátila čekání na další kapitolu. Tvůj baddas Blaine byl naprosto k sežrání (ano ano jsem holka co má ráda zly kluky :D ) a s Kurtem byli dokanalí. I když se mi ze začátku opravdu nelíbilo jak se Blaine ke Kurtovi choval. Ale bylo neuvěřitelné sledovat celkový vývoj povídky. Jak se Blaine mění v romaticka, jak miluje Kurta, jak jej chrání. Každičkou kapitolu, větu, slovo jsem vždy hltala tak, že se divím že ještě žiju :D Vždy obsahovala takov emoce až to bylo k nevíře. A k nevíře je taky to jak mi ta povídka přirostla k srdci. Jsi opravdu skvělá spisovatelka a jsem ráda že jsem na tvůj blok narazila! :)

5 Christy | E-mail | Web | 28. prosince 2013 v 12:21 | Reagovat

[1]: Děkuji ti. No drzost neznat Olafa. Zasloužil si sníh do trenek :-D Taky ten film miluji :D

[2]: Myslím, že mě některé zaškrtí za to, jak jsem zase přitížila Blainovi a Kurtovi v WC :-D

[3]: Děkuji za tak rozsáhlý komentář. Teda jako vždy. No pořád nemůžu uvěřit, že jsem tuhle povídku ukončila :-D už je dokonc třetí ukončená.

[4]: Oh děkuji ti. Jsem ráda, že jsi ráda, že jsi na můj blog narazila a doufám, že to není naposledy, co jsi moje povídky četla a budou se ti líbit i nadále. :)

6 Karin | 28. ledna 2017 v 13:44 | Reagovat

Krásná kapitola a ten Blainuv dárek nemá chybu dík za krásnou povídku. :-)  :-D

7 Vendy Krpcová | E-mail | 13. července 2017 v 15:38 | Reagovat

... :( Konec? :( Tvé povídky jsou vážně dokonalost... :-D Bomba!!!!!!! :) Bylo to fakt super a tahle poslední kapitola asi byla nejlepší! :-D :) :) Bomba! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.