Život je boj se sebou samým!

17. června 2012 v 18:55
Ahoj budu tady psát i povídky na Klaine, kvuli toho jsem si blog hlavně založila, ale tohle jsem tu chtěla dát. Tak příjemné čtení *D*
Mé jméno je Erika. Je mi šestnáct let a žiji průměrný život. Mám sestru, která je pro mě vše. Moje názory si vždy chci prosadit stůj co stůj i když se tak pohádám s lidmi, kteří pro mě znamenají hodně. Všechno co říkám mi vychází ze srdce, ale stačila jedna noc, alkohol a já se stala stejným člověkem, kterého jsem odsuzovala a nenáviděla.
Byl pátek 15.6 a já se sestrou a moji nejlepší kamarádkou šly ke kamarádce domů. Jakmile jsme dorazily a sedly si ke stolu, kamarád Milan nám nalil skleničku s alkoholem. Řekla jsem si, jedna mě nezabije. Jenže u jedné to neskončilo. Bylo jich víc a víc. Moje nejlepší kamaráda ještě nepila tak moc, tak jsem neustále dávala pozor, aby ani ona a ani moje sestra nevyvedly nějakou hloupost. Nakonec nebyly ty, které hloupost udělali, nýbrž jsem ji udělala já. Málo co si z oné noci pamatuji, ale vím, že jsem se pohádala se sestrou a vyspala se s klukem, kterého ani skoro neznám.
Den na to jsme se sestrou mluvily spolu normálně. Já měla strach s těhotenství, jelikož sex nebyl nijak chráněný. Lenka se stala moji psychickou podporou. Pořád jsem měla strach. Co když jsem v tom, co když nedodělám školu a všechny plány do budoucna zmizí v jedné sekundě. Jaké poučení plyne z příběhu šestnáctileté holky, která si nedala pozor s alkoholem?
Alkohol škodí a měl by to vědět každý. Mnoho z lidí si myslí, že problémy zmizí, ale mnohdy je to právě alkohol, který problém vytvoří. Poučena a plná strachu ulehám do postele a mám strach z budoucnosti. Prosím Pána Boha, aby mi pomohl překonat tuhle krizi a aby se mi nestalo tolik obávané nechtěné početí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama